Wybór kraju

Wybór kraju

10 niebanalnych prezentów na Walentynki

04 Lut 2016   Aktualizacja: 22 Sie 2016

Magdalena Parys

Wyjątkowy i niedrogi prezent na Walentynki? Zapomnij o oklepanych biżuterii, bieliźnie i gadżetach erotycznych. Postaw na oryginalność i personalizację. 

Walentynki są okazją do sprawienia przyjemności drugiej połówce. Im bardziej osobisty prezent, tym lepiej. Nie musisz wydawać dużych sum, żeby wywołać uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Wystarczy, że do upominku dodasz coś od siebie. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych promocji. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla swojej drugiej połówki.

Oto 10 niestandardowych upominków walentynkowych:

# 1. Czerwone wino z grą „kółko i krzyżyk”

Butelka czerwonego wina z własną dedykacją to romantyczny i stylowy sposób na przypomnienie komuś, że serce zawsze wygrywa. Cena 59 zł.

Czerwono wino z grą.

# 2. Notatnik

Notatnik, który prawi komplementy? Marzenie każdej dziewczyny! Z tym notesem nawet spisywanie listy zadań w nielubianej pracy nie będzie dla niej przykrą czynnością. Cena 39 zł.

Notatnik z dedykacją.

# 3. Miętówki

Personalizowane cukierki pozwolą ci przekazać bliskiej osobie wiadomość, że czujesz do niej miętę. Cena: 29 zł.

Personalizowane cukierki.

# 4. Serce na dłoni

Z rękawicą kuchenną w kształcie serca gotowanie odbywa się z miłością. Przypalone kotlety, rozgotowany makaron czy przesolona zupa będą należeć do rzadkości. Cena: ok. 30 zł.

Rękawica kuchenna w kształcie serca.

# 5. Deska do krojenia

Może i twoja druga połówka nie startowała w programach telewizyjnych na najlepszego kucharza, ale i tak dla ciebie to właśnie ona najlepiej gotuje! Powiedz jej to w niebanalny sposób. Cena 75 zł.

Deska do krojenia.

# 6. Etui na telefon

Kobieta czy mężczyzna, którzy mają zawsze rację nie muszą głośno o tym mówić. Wystarczy, że powie to za nich ich obudowa na telefon. Cena: 70 zł.

Osobiste etui na telefon.

# 7. Bidon

Twoja miłość szuka nowej motywacji do uprawiania sportu? Z takim czarującym bidonem aż chce się ruszać. Zafunduj komuś bliskiemu bidon z wygrawerowanym imieniem! Cena: 60 zł.

Imienny bidon.

# 8. 700-kartkowy bloczek z sercami

Możesz mieć 700 okazji, by zostawić ukochanym wiadomość. „Miłego dnia”, „Śpij dobrze”, „Zadzwonię, jak dojadę” to tylko kilka propozycji komunikacji. Cena: 10 zł.

Napisz komuś coś miłego.

# 9. Walentynkowy kupon

Wydrukuj walentynkowe kupony i zaoferuj swojej drugiej połówce wyjazd, wyjście do kina lub romantyczną kolację. Najlepiej, gdy to będą rzeczy, które pozwolą razem spędzić czas i oderwać się od codzienności. Kupony możesz pobrać bezpłatnie tutaj.

Zaproś drugą połówkę do kina.

# 10. Anty-walentynkowa kartka

Podaruj 14 lutego ukochanej osobie jedną z zabawnych kartek. Na przykład: „Dzięki, że zawsze udajesz, że słuchasz”, „Kocham cię tak bardzo jak psa – no prawie”, „Jesteś moim ulubiony mężem” :)  Cena ok. 20 zł. 

Jedna z anty-walentynkowych kartek.

Sklepy internetowe zdają się oferować tak wiele rozmaitych upominków, że niezależnie od zainteresowań drugiej połówki, nie powinno być problemu z trafieniem w gusta ukochanej osoby.

Przeczytaj teraz: 65 proc. europejskich internautów kupuje w sieci. A Polacy?>>

 

Create your own user feedback survey

***

Fotografia otwraciowa: CC by Alex/Flickr; zdjęcia wewnątrz tekstu to zruty ekranu ze stron: crazyshop.pl, mygiftdna.pl, tiger-store.pl, partymika.pl, etsy.com.