10 niebanalnych prezentów na Walentynki
Magdalena Parys

Wyjątkowy i niedrogi prezent na Walentynki? Zapomnij o oklepanych biżuterii, bieliźnie i gadżetach erotycznych. Postaw na oryginalność i personalizację

Walentynki są okazją do sprawienia przyjemności drugiej połówce. Im bardziej osobisty prezent, tym lepiej. Nie musisz wydawać dużych sum, żeby wywołać uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Wystarczy, że do upominku dodasz coś od siebie. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych promocji. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla swojej drugiej połówki.

Oto 10 niestandardowych upominków walentynkowych:

# 1. Czerwone wino z grą „kółko i krzyżyk”

Butelka czerwonego wina z własną dedykacją to romantyczny i stylowy sposób na przypomnienie komuś, że serce zawsze wygrywa. Cena 59 zł.

Czerwone wino z grą „kółko i krzyżyk”

# 2. Notatnik

Notatnik, który prawi komplementy? Marzenie każdej dziewczyny! Z tym notesem nawet spisywanie listy zadań w nielubianej pracy nie będzie dla niej przykrą czynnością. Cena 39 zł.

Notatnik

# 3. Miętówki

Personalizowane cukierki pozwolą ci przekazać bliskiej osobie wiadomość, że czujesz do niej miętę. Cena: 29 zł.

Miętówki

# 4. Serce na dłoni

Z rękawicą kuchenną w kształcie serca gotowanie odbywa się z miłością. Przypalone kotlety, rozgotowany makaron czy przesolona zupa będą należeć do rzadkości. Cena: ok. 30 zł.

Serce na dłoni

# 5. Deska do krojenia

Może i twoja druga połówka nie startowała w programach telewizyjnych na najlepszego kucharza, ale i tak dla ciebie to właśnie ona najlepiej gotuje! Powiedz jej to w niebanalny sposób. Cena 75 zł.

 

# 6. Etui na telefon

Kobieta czy mężczyzna, którzy mają zawsze rację nie muszą głośno o tym mówić. Wystarczy, że powie to za nich ich obudowa na telefon. Cena: 70 zł.

 

# 7. Bidon

Twoja miłość szuka nowej motywacji do uprawiania sportu? Z takim czarującym bidonem aż chce się ruszać. Zafunduj komuś bliskiemu bidon z wygrawerowanym imieniem! Cena: 60 zł.

 

# 8. 700-kartkowy bloczek z sercami

Możesz mieć 700 okazji, by zostawić ukochanym wiadomość. „Miłego dnia”, „Śpij dobrze”, „Zadzwonię, jak dojadę” to tylko kilka propozycji komunikacji. Cena: 10 zł.

700-kartkowy bloczek z sercami

# 9. Walentynkowy kupon

Wydrukuj walentynkowe kupony i zaoferuj swojej drugiej połówce wyjazd, wyjście do kina lub romantyczną kolację. Najlepiej, gdy to będą rzeczy, które pozwolą razem spędzić czas i oderwać się od codzienności. Kupony możesz pobrać bezpłatnie tutaj.

Walentynkowy kupon

# 10. Anty-walentynkowa kartka

Podaruj 14 lutego ukochanej osobie jedną z zabawnych kartek. Na przykład: „Dzięki, że zawsze udajesz, że słuchasz”, „Kocham cię tak bardzo jak psa – no prawie”, „Jesteś moim ulubiony mężem” :)  Cena ok. 20 zł. 

Anty-walentynkowa kartka

Sklepy internetowe zdają się oferować tak wiele rozmaitych upominków, że niezależnie od zainteresowań drugiej połówki, nie powinno być problemu z trafieniem w gusta ukochanej osoby.

Przeczytaj teraz: 65 proc. europejskich internautów kupuje w sieci. A Polacy?>>

 

***

Fotografia otwraciowa: CC by Alex/Flickr; zdjęcia wewnątrz tekstu to zruty ekranu ze stron: crazyshop.pl, mygiftdna.pl, tiger-store.pl, partymika.pl, etsy.com.