Doładowanie telefonu: teraz i za miesiąc
Magdalena Parys

Regularne wpłaty. Kasa na karcie. Rozmowy, sms-y, internet bez ograniczeń. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać dzięki comiesięcznemu zasileniu komórki

Wydatki to stały element życia każdego człowieka. Bywa, że dają sporo przyjemności – jak np. te związane z aktywnością sportową (karnety na basen, siłownię), prenumeratami ulubionych gazet czy dostępem do internetowych serwisów wideo i muzycznych. Czasami jednak opłaty po prostu są, jak na przykład za przedszkole, szkołę, ubezpieczenie, usługi medyczne lub media (prąd, gaz, telewizję, internet, telefon).

Schody pojawiają się, gdy trzeba te wszystkie rzeczy opłacić, mając jednocześnie na uwadze, że terminy wpłat są różne. Jak wynika z badań BIG InfoMonitor Polacy najczęściej zapominają o czasowym opłaceniu rachunków. Nie pamięta o nich, co piąty polski obywatel. Brak stosownej opłaty, chociażby za telefon może przynieść wiele nieprzyjemnych sytuacji – kłopot z dodzwonieniem się do mamy, która ma np. urodziny, problem z poinformowaniem znajomych, że spóźnisz się na imprezę czy niemożność wysłania maila potwierdzającego uczestnictwo w kursie. Dla wszystkich zapominalskich i nie tylko mamy odpowiednie rozwiązanie – cykliczne doładowanie telefonu.

Przeczytaj takżedlaczego warto doładować telefon przez internet

Jak włączyć cykliczne doładowanie telefonu?

Aktywacja comiesięcznego zasilenia numeru na kartę zajmie ci chwilę. To tylko 4 kroki.

1. Zaloguj się przez Facebooka lub kontem PayU. Zrób to na stronie doładowania.payu.pl

Jak włączyć cykliczne doładowanie telefonu?

2. Doładuj konto. Kwota doładowania nie jest ważna. Może to być 5, 10, 20, 30, 50, 100, 200, a nawet 500 zł. Za zasilenie telefonu zapłać kartą debetową lub kredytową (Visa, Mastercard).

Doładuj konto

Możesz wybrać instrument płatniczy z listy (pojawi się, gdy przy poprzedniej transakcji użyto i zapisano kartę) lub dodać nowy. 

instrument płatniczy

3. Zaznacz opcję „doładowanie cykliczne” oraz określ dzień doładowania – obciążenia karty płatniczej. Pamiętaj, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

doładowanie cykliczne

4. Zapłać i nie martw się kolejnym doładowaniem telefonu. Pieniądze z wybranej karty płatniczej zostaną automatycznie pobrane w następnych miesiącach.

Korzyści na okrągło

Cykliczne doładowanie komórki ułatwia życie tobie i innym. Znamy przynajmniej 5 powodów, dla których warto ustawić zlecenie na regularne opłacanie numeru na kartę.

  • Wygoda. Nie martwisz się comiesięcznym dokonywaniem wpłat za telefon. 
  • Szeroki wybór operatorów i kwot doładowania
  • Bezproblemowy i nieprzerwalny kontakt z innymi. Masz pewność, że usługa zostanie opłacona na czas, konto telefoniczne nie będzie święcić pustkami, a twoi bliscy i znajomi będą na bieżąco z tym, co się u ciebie dzieje.
  • Wolność od zbędnych formalności i oszczędność czasu. Wystarczy jednorazowa zgoda na obciążenie karty płatniczej (kredytowej lub debetowej), a konto za miesiąc, dwa lub dłużej, będzie automatycznie zasilane w wybranym dniu doładowania.  
  • Bezpieczeństwo ochrony danych. Każda transakcja realizowana jest we współpracy z twoim bankiem. Nie masz się czego obawiać.
  • Swoboda działania. W dowolnej chwili możesz zmienić kwotę, termin doładowania cyklicznego, a także kartę, z której pobierane są pieniądze.

Czytaj teraz: cykliczna płatność ratuje życie

 

*** 

Fotografia otwarciowa: CC by Barn Images /Flickr