Jak szybko doładować telefon?
Magdalena Parys

Kwota doładowania zależy od Ciebie. Do wyboru są taryfy w przedziale od 5 do 500 złotych. Płatność odbywa się drogą offline i online. Sprawdź, jak sprawnie zasilić konto komórki!

Przy telefonie na kartę nie trzeba podpisywać długoterminowych umów, a co za tym idzie – wiązać się z operatorem np. na okres dwóch lat. W każdej chwili można również zmienić ofertę (nawet w innej sieci) lub po prostu zawiesić korzystanie z numeru. Operatorzy komórkowi pozwalają bowiem włączyć nielimitowaną lub roczną ważność konta. W takim wypadku, nawet nie mając na koncie pieniędzy, można odbierać połączenia przychodzące. Tym samym, abonenci pre-paid (głównie są to osoby starsze, dzieci, młodzież, studenci) mają możliwość łatwiejszego dopasowania wydatków do swoich możliwości ­– konto uzupełniają wtedy, kiedy mają na to środki. 

Telefon można doładować na kilka sposobów – przez internet, poprzez zakup zdrapki w kiosku lub przy pomocy wydruku z terminala bankowego. Poznaj różnice pomiędzy nowoczesnym a tradycyjnym doładowaniem. 

Jak szybko doładować telefon?

Swoboda dzwonienia, pisania sm-ów i „surfowania” po internecie ponad wszystko. Telefon staje się niezastąpiony nawet podczas robienia zakupów.

 

***

Fotografia otwarciowa: CC by Nicolas Nova/Flickr, ilustracja dodatkowa: CC by R. Nial Brandshaw/Flickr