Szara kanapa – modnie i taniej
Magdalena Parys

Szary we wnętrzach jest trendy! Sprawdź, jak kupić nową sofę, nie martwiąc się o pieniądze.

Płatności ratalne i te z odroczonym terminem umożliwiają zakup produktu, na który w danej chwili nie masz pieniędzy. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że znajdziesz sklep, który umożliwia takie system finalizacji zamówienia. Jak wynika z raportu opracowanego przez porównywarkę cen Idealo.pl, w europejskich sklepach internetowych ponad połowa badanych sklepów ma w swojej ofercie opcję płatności ratalnej. Z kolei według raportu Płatności cyfrowe 2017, przygotowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, płatności ratalne i te z odroczonym terminem, zyskują wśród polskich konsumentów coraz więcej zwolenników. Przykładowo w ciągu ostatnich sześciu miesięcy 2017 roku, odsetek kupujących, którzy skorzystali z płatności ratalnych za zakupy online to 14%. Natomiast płatności z odroczonym terminem dokonało 12%.

Szara kanapa na raty i odroczoną płatność

Sprawdzilismy, w których sklepach można kupić jeden z najmodniejszych, od kilku sezonów, produkt, czyli szarą kanapę i zapłacić poprzez raty PayU i/lub PayU | Płacę później. Pierwsza metoda zapłaty pozwala na zakupy od 300 do 20 000 zł, druga z kolei – od 100 do 2000 zł. Tak więc w wygodną i ładną kanapę można bez problemu się zaopatrzyć, kredytując swoje zakupy.

Szara kanapa i zapłata w ciągu 30 dni

Odroczona płatność poza tym, że pozwala na zakup produktu, na który w danej chwili nas nie stać, daje także możliwość sprawdzenia towaru przed zapłatą. Na decyzję masz 30 dni od momentu zamówienia. Jeśli zdecydujesz się na pozostawienie mebla możesz spłacić całość lub rozłożyć spłatę na 3 albo 6 rat. Szare sofy i zapłatę poprzez metodę Płacę później są do kupienia w poniższych sklepach:

- 9design.pl

- twojemeble.pl

- meblem4.pl

 

Szara sofa na raty

Jeśli jednak, z jakiś powodów, wolisz kupić mebel przy pomocy płatności ratalnej, warto spojrzeć na ofertę tych sklepów:

- konsimo.pl

- sfmeble.pl

- meble.pl

 

Zajrzyj do naszej galerii i wybierz swój model kanapy.

Przeczytaj teraz: Kalendarz niedzieli handlowych offline i online

***

Zdjęcie otwarciowe: Pixabay