Rusza 2. edycja Forum PayU Lab
Magdalena Parys

Debata i dostarczanie szerokiej wiedzy na temat wpływu eCommerce na rozwój biznesów prosto od największych ekspertów z branży – to główny cel II edycji PayU Lab Forum. Tym razem motywem przewodnim jest „eCommerce & Beyond”. Zapraszamy już 21 kwietnia

Branża eCommerce w ostatnich latach przeszła niewyobrażalne zmiany. Nie sposób nie zauważyć wzrostu jej znaczenia na polskim rynku i tym samym rosnącej liczby firm, które inwestują w sprzedaż internetową.  

Wychodząc naprzeciw temu zjawisku PayU po raz drugi organizuje spotkanie dla liderów biznesu, podczas którego prezentowane i omawiane będą najważniejsze trendy i praktyczne implikacje dla eBiznesu. Trudno dziś znaleźć branżę, która nie miałaby punktów styku z eCommerce i choć nie na każdy sektor wpływ eHandlu jest tak samo duży, to na pewno każdy musi się  z nim liczyć.

Dlatego też temat tegorocznej debaty ekspertów to „eCommerce & Beyond”. Do udziału w debacie zostali zaproszeni eksperci reprezentujący nowe technologie, branżę telekomunikacyjną,  przedstawiciele sektorów energetycznych i ubezpieczeniowych.

Key-note speakerem wydarzenia będzie Linnar Viik - tech-przedsiębiorca, profesor zarządzania innowacjami, doradca rządowy, pomysłodawca wizerunku "e-Estonii" - w pełni zinformatyzowanego kraju. Dzięki jego wysiłkom prawo dostępu do sieci zapisano w estońskiej konstytucji. Linnar Viik jest też współzałożycielem i CEO cyfrowych usług bankowych Pocopay, członkiem zarządu wielu mobilnych i płatnościowych start-upów, wieloletnim członkiem zarządu Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz Nordic Investment Bank.

2. edycja Forum PayU Lab

Linnar Viik, foto: materiały prasowe

PayU Lab Forum to nie tylko wystąpienia i dyskusje ekspertów. To także nagrody dla prężnie rozwijających się firm. PayU Lab Award zostaną przyznane w kategoriach: eCustomer Experience, eCommerce, eSector 3.0.  Listę nominowanych oraz laureatów poznamy już wkrótce.

W roli gospodarza PayU Lab Forum wystąpi Michał Kobosko, dyrektor polskiego biura think-tanku Atlantic Council, redaktor portalu Project Syndicate, prowadzący pasma „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce, a w przeszłości redaktor naczelny m.in„Newsweeka”, „Wprost” i „Dziennika Gazety Prawnej”Partnerami wydarzenia są : Executive Club, Centrum im. Adama Smitha, Forbes.

 

Zobacz, jak PayU Lab Forum wyglądało w zeszłym roku.

Relacja z inauguracji 1. edycji PayU Lab Forum, źródło: payu.pl

Foto-relację znajdziesz tutaj

Fotografia otwarciowa: materiały własne