Weekendowe zakupy: zniżki w internecie
Magdalena Parys

Sukienka, spodnie, buty, kosmetyki i... podróż samolotem tańsze nawet o 50 proc? Zbliża się weekend szalonych zakupów. Sprawdź co, gdzie i kiedy kupisz w promocyjnych cenach

Wiosna już jest – kwitną krokusy, termometry pokazują blisko 15 stopni Celsjusza. Oto szansa na przewietrzenie szafy, zamianę grubych swetrów na lekkie i zwiewne rzeczy. Teraz naprawdę warto to zrobić. Popularne gazety dla kobiet wraz z markami organizują w najbliższy weekend akcję promocyjną - tzw. weekend okazji (1–3 kwietnia).

Takie wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród klientów, jednak aby poznać szczegóły promocji, trzeba wybrać się do kiosku i kupić czasopisma „Twój Styl” lub „Grazia”. Dlatego na blogu PayU postanowiliśmy Wam pomóc ;-) Publikujemy listę adresów sklepów i podmiotów świadczących usługi w internecie, które wezmą udział w najbliższej akcji promocyjnej. Wśród nich są m.in. zniżki na ubrania, obuwie, a także kosmetyki, akcesoria do domu,zabiegi kosmetyczne, a nawet oferta na kolację w restauracji w promocyjnej cenie. 

Weekend okazji 1-3 kwietnia. Gdzie i ile zaoszczędzisz, kupując w sieci?

Sklepy internetowe podzieliśmy na 5 kategorii – moda, obuwie, uroda, wnętrza, usługi i inne. Dominują marki odzieżowe. Zniżki wahają się od 15–50 proc. Są również kupony w złotówkach.

Jak skorzystać z promocji w internecie?

Aby zrobić użytek z obniżek cen w sklepach internetowych, przy płaceniu należy podać kod (hasło) znajdujący się na kuponie rabatowym w gazecie lub na stronie www konkretnej firmy. Co ważne, kod zniżkowy uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na liczbę sztuk. Można więc kupować do woli, pamiętając jednak, że nie łączy się on z innymi promocjami.

Jak skorzystać z promocji w internecie?

W ciągu trzech dni obniżki cen będą w kilkudziesięciu sklepach. Foto: materiały prasowe.

Kiedy następne weekendowe promocje?

Prawie w każdym miesiącu pisma lifestylowe organizują akcje promocyjne. Na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać, ale już teraz wiemy, kiedy i kto zorganizuje weekend rabatów.

Miłych zakupów!

Przeczytaj teraz: gdzie kupić rower: przez internet?

 

***

Fotografia otwarciowa: CC by Jurek D./Flickr