Gwarantowana dostawa przed Świętami. Sprawdź gdzie!
Magdalena Parys

Zbliża się najgorszy, a zarazem najlepszy w roku czas dla dostawców. Liczba zamówień i przesyłek rośnie. Warto sprawdzić, czy Twój prezent zdąży dotrzeć przed Gwiazdką!

Daty dostaw przedświątecznych różnią się w zależności od sposobu transportu. Najszybsze wydają się przesyłki kurierem, do Paczkomatu InPost oraz odbiór osobisty w sklepie – 1-3 dni robocze od realizacji płatności. Natomiast najdłużej trzeba się liczyć z oczekiwaniem na paczkę pocztową – 4-6 dni roboczych. Zobacz, do kiedy dokładnie najlepiej złożyć przedświąteczne zamówienie. Przygotowaliśmy grafikę dla najpopularniejszych w Polsce eSklepów.

Prezenty last minute

Źródło: payu.pl

W okresie bożonarodzeniowym sklepy internetowe starają się realizować zamówienia do ostatniej chwili. Prezenty najlepiej zacząć zamawiać na dwa tygodnie przed Świętami, czyli w okolicach 10 grudnia. Im później, tym większe nerwy. Tylko w wybranych sklepach da się zrobić zakupy 22 grudnia i móc obdarować w Wigilię bliską osobę świątecznym prezentem.

 

P.S. Pamiętaj, aby kupując skorzystać z najszybszych płatności internetowych, tak aby przelew błyskawicznie trafiał na konto sklepu.

***

Fotografia dodatkowa: © gigello/Fotolia