5 kampania-2

Raty 0% z PayU. Dołącz do V kampanii!

0% dla e-sklepów, RRSO 0% dla kupujących.
Oferta obowiązuje od 1 listopada do 31 grudnia 2019.

Warunki uczestnictwa w V kampanii Raty 0% z PayU

Zainstaluj najnowszy widget ratalny

Wykorzystaj banery promujące Raty 0%

Poinformuj swoich klientów

Poinformuj swoich klientów

Poinformuj swoich klientów z wyprzedzeniem o ofercie ratalnej dostępnej w Twoim
e-sklepie w dniach 01.11-31.12 (Raty 0%).


CHCESZ OTRZYMAĆ ZAPROSZENIE OD PAYU DO UCZESTNICTWA W KOLEJNYCH EDYCJACH KAMPANII PROMUJĄCEJ RATY 0%?
Po zakończeniu promocji nie rezygnuj z widgeta ratalnego, pozostaw go na karcie produktu, a my będziemy automatycznie dostosowywali jego parametry do aktualnej oferty – w ten sposób możesz wyróżnić się od konkurencji i zacząć budować stałe przyzwyczajenia zakupowe wśród istniejących oraz nowo pozyskanych klientów, co pomoże Ci zwiększać sprzedaż.

Potrzebujesz wsparcia?

Sprawdź, jakie wyniki osiągnęli najlepsi w III kampanii promującej Raty 0% z PayU*

* - dane PayU na podstawie analizy efektywności kampanii w e-sklepach biorących w niej udział, w okresie 01.04-05.05.2019, w porównaniu do analogicznego okresu poprzedzającego i następującego po kampanii.


** - średnio x3 więcej udzielonych pożyczek w trakcie kampanii i 50% więcej jako stały trend między kampanijny.
*** - x3,5 wzrost średniego udziału rat w całej sprzedaży, z poziomu 3,5% do 12,5% i x2 większy udział jako stały trend między kampanijny.
**** - średnio 1.000 x dziennie kupujący klikali widget ratalny na kartach produktów e-sklepów biorących udział w promocji.

Promuj Raty PayU przez cały rok (banery reklamowe)
Pobierz
Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU
Pobierz

* Przykład reprezentatywny dla Rat PayU - Pożyczka 0%
Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.