Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań płatniczych

Zapewniamy proste, wygodne i bezpieczne metody płatności dla wszystkich internautów.

PayU | Płacę później

Innowacja na rynku. Metoda płatności, w której nabywasz towar lub usługę online i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty o 30 dni.

Sprawdź

PayU | Raty

System płatności ratalnych, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu i bez kuriera.

Sprawdź

Przelew elektroniczny

Wybierasz bank, w którym masz konto, a następnie w serwisie bankowości internetowej dokonujesz zapłaty. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie.

Sprawdź

Karty płatnicze

Płatność w internecie odbywa się tą samą kartą, co w zwykłym sklepie. Obsługujemy karty debetowe i kredytowe, krajowe i zagraniczne.

Sprawdź

PayU | PayTouch

Płatność kartą lub przelewem jednym kliknięciem na telefonie bez wychodzenia z aplikacji mobilnej sklepu. KLIK i gotowe!

Sprawdź

Link do płatności

Dostajesz e-maila z linkiem do płatności za zamówienie. Na stronie PayU, zawierającej szczegóły zamówienia, kwotę oraz metody płatności możesz je opłacić.

Sprawdź

PayU | Płatności cykliczne

Comiesięczne obciążanie kart płatniczych. Za pierwszym razem zostawiasz dane swojej karty, a następne wpłaty pobierane są automatycznie.

Sprawdź

Płatności wielowalutowe

Umożliwia płatność w różnych walutach przy pomocy karty płatniczej, bez dodatkowych kosztów.

Sprawdź

PayU | Express

Płatność nawet w 0,5 sekundy - kartą, bez każdorazowego podawania danych.

Sprawdź

PayU | Mass Collect

Dokonujesz szybkiej wpłaty za usługę, za pośrednictwem PayU, na indywidualny numer rachunku dostępny w serwisie dostawcy usług. Rozwiązanie jest stosowane do płatności za rachunki, ubezpieczenie.

Sprawdź

PayU | MOTO

Zamówienie oraz płatność kartą podczas rozmowy telefonicznej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz kupować bez dostępu do internetu.

Sprawdź

Przelew tradycyjny

Otrzymujesz przelew w formie blankietu, który możesz zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w dowolnej placówce stacjonarnej.

Sprawdź

Portfele elektroniczne

Wybierając PayU, możesz także skorzystać zapłacić przez Blik, Visa Checkout, Masterpass, Google Pay i Apple Pay.

Sprawdź

Doładowanie telefonu

Jeżeli masz telefon na kartę w Play, Orange, T-Mobile, Plus, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Lyca Mobile, NJU Mobile, Heyah to wystarczy, że podasz numer telefonu oraz adres e-mail, by móc doładować konto.

Sprawdź