Wybór kraju

Wybór kraju

PayU Lab - II edycja

Rusza II edycja Międzynarodowego Programu Edukacyjnego PayU Lab.
Rusza II edycja Międzynarodowego Programu Edukacyjnego PayU Lab.

O programie PayU Lab
PayU Lab to międzynarodowy program edukacyjny poświęcony eCommerce. Jest unikalną platformą wymiany doświadczeń i inspiracji. Prowadzony przez światowej klasy ekspertów wyposaża w solidne kompendium wiedzy o trendach i kierunkach rozwoju w globalnym eBiznesie. Program dedykowany jest zarówno dla firm z doświadczeniem online, jak i startupów oraz instytucji, korporacji i firm, które widzą potencjał w eCommerce,
a wywodzą się z biznesu tradycyjnego.

PayU Lab Forum to doroczne spotkanie liderów biznesu i opinii: przedstawicieli instytucji, korporacji i firm, które z sukcesem rozpoczęły i rozwijają swoją działalność w eCommerce. Podczas Forum są prezentowane i dyskutowane najważniejsze trendy i praktyczne implikacje dla eBiznesu.  Gościem specjalnym PayU Lab Forum jest światowej klasy autorytet w danej dziedzinie. W tym roku naszym key note speakerem będzie były doradca premiera Estonii- Linnar Viik regularnie występujący na europejskich scenach ( w roli prelegenta). Tech-przedsiębiorca, profesor zarządzania innowacjami, współzałożyciel i CEO cyfrowych usług bankowych Pocopay, członek zarządu wielu mobilnych i płatnościowych startupów, wieloletni członek zarządu Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii oraz Nordic Investment Bank. 

Podczas tegorocznej edycji wręczymy również nagrody PayU Lab Award w kategoriach: Digitalizacja Doświadczeń Klienta,  e-Commerce, oraz Rising eStar. 

Druga edycja PayU Lab Forum odbędzie się 21 kwietnia b.r. w Łazienkach Królewskich w Restauracji Belvedere. Poprowadzi ją Moderator: Michał Kobosko, Dyrektor polskiego  biura think-tanku Atlantic Council i redaktor portalu Project Syndicate, prowadzący pasma „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce,  w przeszłości redaktor naczelny m.in. „Newsweeka”, „Wprost” i „Dziennika Gazety Prawnej. 

Partnerami Forum są: Executive Club, Centrum im. Adama Smitha oraz Forbes.

                                        


Relacja z poprzedniej edycji.

Kliknij aby obejrzeć relację video z pierwszego „PayU Lab – Forum”.

Kliknij aby obejrzeć zapis video panelu dyskusyjnego.