PayU oferuje najskuteczniejsze płatności
Dołącz do nas

PayU to niezwykli ludzie, ciekawe projekty i szerokie możliwości rozwoju

Jak do nas dołączyć?

  1. Stwórz konto w naszym systemie rekrutacyjnym i złóż swoją aplikację za jego pośrednictwem.  Dodaj swoje  CV oraz list motywacyjny. Powiedz nam o Twoich doświadczeniach, umiejętnościach, znajomości technologii oraz ciekawych zrealizowanych projektach i osiągnięciach. Jesteśmy ciekawi dlaczego chcesz pracować właśnie z nami?
  2. Poczekaj na kontakt rekrutera, który opowie o przebiegu procesu na wybranym przez Ciebie stanowisku.
  3. Weź udział w procesie rekrutacji, którzy zazwyczaj przebiega kilku etapowo, z wykorzystaniem różnych narzędzi: rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielem Zespołu HR oraz przełożonymi, testy merytoryczne, testy językowe, case study, próbki pracy.
  4. Po każdym etapie rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną.
  5. Pozytywny wynik procesu rekrutacji kończy się złożeniem oferty pracy i rozpoczęciem pracy w naszej firmie.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dotyczące procesu rekrutacji i pracy w PayU. Skontaktuj się z nami pisząc na adres rekrutacja@payu.pl

Trzymamy kciuki za Twój sukces w procesie rekrutacji i czekamy na Ciebie w PayU! 

Dlaczego warto pracować w PayU?

Twój sukces jest naszym sukcesem więc stawiamy na:

1. Stawiamy na rozwój naszych pracowników

Siłą PayU są dobrze wykwalifikowani pracownicy. Dlatego stale inwestujemy  w ich rozwój zawodowy, podnoszenie kompetencji i wzrost odpowiedzialności. Pracujemy na bazie modelu rozwojowego 70-20-10, ponieważ wierzymy, że najwięcej uczymy się przez wykonywanie zadań i realizację ciekawych projektów, ale również poprzez budowanie relacji  ze współpracownikami, mentoring i coaching. Formalne szkolenia i e-learning to również część planów rozwojowych naszych pracowników.

2. Pracujemy  w Scrumie

Kreujemy rzeczywistość zgodnie z manifestem Agile.

Jesteśmy zwinni zarówno w działaniu, jak i myśleniu i dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

3. Mamy przyjazną i inspirującą atmosfera

Stawiamy na postęp, nowoczesność i innowacyjność, ceniąc przy tym tradycję przejawiającą się w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, w rozmowie i wspólnie spędzanym wolnym czasie.

Cenimy otwartość w komunikacji i szczerość wobec innych. Jesteśmy fair w stosunku do naszych pracowników oczekując od nich tego samego.

Lubimy razem pracować, ale również cieszymy się przyjemną atmosferą podczas wspólnych wyjść czy wyjazdów integracyjnych.

4. Wynagradzamy efekty i realizacje celów

Wyznajemy zasadę, iż każda praca musi zostać poddana ocenie. Wierzymy w moc informacji zwrotnej i przekuwamy ją na dalsze działanie. Planujemy cele, oceniamy i wynagradzamy ich realizację.