Kinguin.net i PayU łączą siły!

Kinguin.net, jedna z największych na świecie platform umożliwiających kupno i sprzedaż gier, wdrożyła nową formę płatności we współpracy z PayU. Użytkownicy Kinguin bez dodatkowych opłat mogą korzystać z najłatwiejszej i najszybszej płatności pay by link

Serwis Kinguin.net łączy tych, którzy chcą kupić oprogramowanie do gier z tymi, którzy je sprzedają. Kwestia bezpieczeństwa i uproszczenia transakcji jest więc najwyższym priorytetem. Nowy partner - PayU - lider płatności online w Polsce oraz innych rynkach na świecie aktywnie dostosowuje swoje rozwiązania do potrzeb lokalnych klientów. Opieranie się na doświadczeniu, powszechnej popularności oraz sprawdzonych rozwiązaniach pozwoli użytkownikom Kinguin.net skorzystać z szeregu nowych udogodnień w robieniu zakupów w sieci.

Bezpiecznie

Globalny rozwój e-commerce stawia nowe wyzwania zarówno przed klientami, jak i sprzedającymi oraz ich pośrednikami. Zasadniczym zagadnieniem jest bezpieczeństwo zakupów. PayU korzystając ze swojego zaplecza technologicznego zabezpiecza wszystkie transakcje kupujących i dane o nich. 

Szybko

Szybko rozwijający się rynek wymaga usprawnienia i sprowadzenia zakupów do kilku niezbędnych kroków. Klienci kupujący za pośrednictwem PayU zakładają swoje konto, które pozwala im zarówno dokonywać tradycyjnych przelewów, płacić kartą, jak również zbierać informacje o swoich wydatkach. Dodatkowo PayU oferuje zakupy na raty, dokonywanie płatności cyklicznych, a także doładowanie konta telefonu na kartę.

Bezpośrednio

Dostęp do panelu PayU będzie jedną z podstawowych funkcjonalności strony Kinguin.net. Specjalny moduł na stronie Kinguin.net będzie odnosił klientów bezpośrednio do panelu płatniczego i konta PayU. Dzięki temu, płatność będzie księgowana w czasie rzeczywistym, a produkty dostępne od ręki.

W promocyjnej cenie

By zachęcić użytkowników Kuinguin.net do korzystania z płatności PayU - partnerzy rozpoczynają wspólną kampanię promocyjną. Od 11 do 31 lipca każda transakcja dokonana w e-sklepie Kinguin.net/pl/ za pośrednictwem PayU będzie zwolniona ze standardowej opłaty transakcyjnej obowiązującej przy innych sposobach płatności. Szczegóły promocji znajdują się na stronie: https://www.kinguin.net/pl/payu-kinguin/.

Faheem Bakshi, szef działu płatności Kinguin: Bliska współpraca z PayU sprawia, że obydwie firmy są silniejsze. Od dziś nasi klienci będą mogli używać najbezpieczniejszego sposobu płatności online dzięki elastycznej, wygodnej i godnej zaufania platformy płatnościowej. Z niecierpliwością oczekujemy odkrywania nowych horyzontów i odnoszenia sukcesów razem z PayU.

Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce: Graczom, którzy korzystają z platformy Kinguin.net chcemy przede wszystkim zapewnić najszerszy wachlarz bezpiecznych i wygodnych w użytkowaniu płatności, które są natychmiastowo realizowane. Razem z Kinguin.net dajemy w ten sposób dostęp do gier praktycznie dla 100% dorosłych internautów w Polsce. Z drugiej strony, jesteśmy pewni, że zagwarantowanie łatwego i szybkiego procesu płatniczego, to także dla całego rynku gier online istotny czynnik wpływający na jego nieustanny rozwój.

 

O Kinguin

Kinguin.net jest międzynarodowym serwisem łączącym sprzedających i kupujących gry oraz wirtualne akcesoria im towarzyszące. Firma istnieje od roku 2013. Do tej pory platforma Kinguin.net. zgromadziła ponad 6 milionów aktywnych klientów oraz 6 tysięcy sprzedających. Więcej: www.kinguin.co.