Wesprzyj WOŚP z aplikacją PayU i odbierz specjalne podziękowanie od Jurka Owsiaka!

PayU już od 17 lat jest partnerem finansowym WOŚP w internecie. Operator płatności, doskonale znany wszystkim kupującym online, zapewnia bezpiczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, dzięki któremu każdy może wesprzeć Orkiestrę nie wychodząc z domu

Facebook, Onet.pl, eSkarbonka, Siepomaga.pl, Wspieram.to, Zrzutka.pl, strona wosp.org.pl, aplikacja PLAY, oraz aukcje charytatywne Allegro dla WOŚP – wszędzie tam można wesprzeć finansowo zbiórkę 27. Finału Orkiestry, korzystając z najpopularniejszych metod płatności znanych z zakupów internetowych. Wpłaty na konto Fundacji są bezpiecznie przekazywane za pomocą szybkiego e-przelewu (tzw. pay by linka), kart płatniczych, BLIKA lub najnowocześniejszych metod płatności mobilnych, takich jak np. cyfrowy portfel Google Pay. Każda kwota wpłacona za pośrednictwem PayU poprzez zbiórki internetowe i aukcje charytatywne trafia w całości na rachunek WOŚP.

We współpracy z PayU została również przygotowana aplikacja umożliwiająca wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Facebooku (https://wospapp.payu.com/). Dzięki niej użytkownicy mogą wpłacać środki na rzecz Fundacji zarówno w dniu wielkiego finału, jak i przez cały rok. Konto WOŚP można zasilić dowolnie wybraną kwotą. Po wskazaniu wartości datku aplikacja kieruje bezpośrednio do formatki płatniczej PayU, gdzie wybiera się ulubioną metodę płatności. Po dokonaniu wpłaty na każdego internetowego darczyńcę czeka specjalna niespodzianka – imienne podziękowanie od samego Jurka Owsiaka przygotowane przez Vintom.

PayU wspiera Fundację WOŚP od 17 lat, udostępniając za każdym razem najwygodniejsze metody płatności online dla użytkowników. Za naszym pośrednictwem można również brać udział w internetowych aukcjach charytatywnych. Jesteśmy dumni z tej współpracy i chcemy dalej przyczyniać się do poprawy warunków leczenia małych pacjentów – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager i Członek Zarządu PayU w Polsce.

PayU zachęca również do przekazywania na rzecz WOŚP regularnych datków przez cały rok. Comiesięczne wpłaty ułatwi zlecenie stałej płatności PayU. Dzięki niej ustalona przez użytkownika kwota co miesiąc będzie automatycznie przelewana na konto Fundacji.

Środki zebrane podczas 27. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

###

O PayU

PayU jest liderem płatności internetowych w Polsce i na wielu innych rynkach na świecie. Dostarcza prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Podstawą działalności PayU jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów. Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty, odroczone płatności, płatności odnawialne, portfele elektroniczne takie jak Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout, MaterPass, a także BLIK. PayU odpowiada za obszar technologii finansowych spółki Naspers Ltd. Więcej o PayU: www.payu.com; www.payu.pl.

O WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 26 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN.

27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetli "Światełko do nieba" - happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.